Interpretační kurzy Litomyšl

V průběhu organizace 42. ročníku jsme organizátorům ušetřili cca
hodin práce

Interpretační kurzy v Litomyšli jsou letním setkáním pro hudebníky, které má dlouholetou tradici. Považte, v roce 2015 proběhl již 42. ročník! Pro organizaci ubytování, stravování a různých seminářů pro přibližně 100 lidí byl dlouhé roky užíván tradiční způsob „tužka/papír/excelová tabulka“. Ten však přestal vyhovovat. Organizátoři kurzů nás proto oslovili s žádostí zmodernizovat a zefektivnit systém přihlášování a celkové webové prezentace této akce.

Počáteční dobrovolná pomoc při organizaci události přerostla až k rozhodnutí vytvořit rezervační systém, který zautomatizuje podstatnou část úkolů a ušetří drahocený čas jak organizátorům, tak účastníkům kurzů.

Naše práce začala kompletním redesignem zastaralé a nevyhovují webové stránky. Definovali jsme kompletně novou grafickou identitu a pozdvihli stránky na vyšší úroveň.

V duchu respektování zažitých procesů při přihlašování se na událost jsme navrhli rezervační systém, který kopíruje několik fází. V první fázi vyplní účastník či rodič účastníka přihlášku. Na základě té je vytvořen uživatelský účet, v rámci něhož probíhá fáze druhá. Ta přihlášku dále specifikuje, umožňuje detailní objednávku stravy, ubytování a aktivit, kterých se návštěvník účastní.

Kromě klientské sekce nabízí systém rozhraní pro organizátory. Tato část aplikace poskytuje důležité seznamy a výstupy z evidence, které jsou klíčové pro běh celé události.

Výsledkem je přehledný a rychlý rezervační systém, který nejen že zaujme účastníky, ale především dopomůže organizátorům ke hladkému a bezproblémovému běhu události.

Rádi pomůžeme i Vám.
Sjednejte si schůzku!

Rádi se s Vámi setkáváme bud přímo ve Vaší kanceláři (pro mnohé může být náš domovský Kolín poněkud z ruky), v nějaké příjemné kavárně nebo u nás na pracovišti. První schůzky chápeme jako nezávaznou diskuzi nad Vašimi problémy a vizemi. Stačí navrhnout pár termínů, kdy máte čas.