Animační studio KLUCIvespolek

Ve spolupráci se studiem jsme úspěšně realizovali již
projekty

Animační studio KLUCIvespolek vzniklo v našem domovském Kolíně a za svou dlouholetou praxi si díky mnoha reklamním (např. BeBe Brumík) i filmovým (např. Alois Nebel) projektům vybudovalo dobré jméno v celé České republice. Studio často zpracovává komplexní grafické práce, které zahrnují i tvorbu webových stránek či složitějších webových aplikací. Vývoj software není jejich primárním oborem, proto hledali spolehlivého dlouhodobého obchodního partnera, který by byl schopen zajistit vývoj v potřebné kvalitě.

Takovým partnerem se stala firma Clockstar.

Ve spolupráci s animačním studiem KLUCIvespolek jsme realizovali několik webových stránek a několik systémů pro e-learning. Zároveň fungujeme jako konzultant v oblasti webových technologií, partner ve výběrových řízeních, dodavatel know-how i lidské síly.

Rádi pomůžeme i Vám.
Sjednejte si schůzku!

Rádi se s Vámi setkáváme bud přímo ve Vaší kanceláři (pro mnohé může být náš domovský Kolín poněkud z ruky), v nějaké příjemné kavárně nebo u nás na pracovišti. První schůzky chápeme jako nezávaznou diskuzi nad Vašimi problémy a vizemi. Stačí navrhnout pár termínů, kdy máte čas.